365 Gün Film izle Full HD Türkçe Dublaj izle / 2020 / 3.8 / dram,türkçe dublaj / 365 Days izle
Kirli işlerden para kazanan yer altı mafyası Massimo satış temsilcisi Laure ile tanışır ve ondan etkilenir. Aşkına karşılık alamayan adam onu kaçırır ve aralarında yeni bir aşk başlayacaktır.
Filmizlesen.net ike 365 gün filmini full hd türkçe dublaj izleyin.
Film izle

Henri Pick’in Gizemi Filmi izle / imdb - 6.7 / yönetmen - Rémi Bezançon / 2019 / dram,komedi,türkçe dublaj
Bir edebiyat eleştirmeni, küçük bir Breton kasabasındaki reddedilen kitaplar kütüphanesinde şaheser olduğunu düşündüğü bir el yazması roman keşfeder. Bu roman iki yıl önce ölen bir pizza restoranının sahibi Henri Pick tarafından yazılmıştır.

Film izle

Sonsuzluk Üzerine Filmi izle / About Endlessness izle / 2019 / dram,türkçe dublaj / imdb - 7.0 / yönetmen - Roy Andersson
Roy Andersson'un Binbir Gece Masalları’nın anlatıcısı Şehrazad’ın öykü anlatımından ilham alarak çektiği filmde, kendilerini sırılsıklam yapan yağmurun altında kızını doğum günü partisine götüren bir babanın, inancını yitirmeye başlayan bir rahibin, aşkı hiç tatmamış bir adamın, bir kafenin dışında özgürce dans eden kızların hikayesini konu ediyor. Yönetmen Sonsuzluk Üzerine filmi ile insanların güzel olduğu kadar acımasız da olan hayatlarına bir yolculuk gerçekleştiriyor.
Film izle

Kutup Köpekleri Animasyon izle - 2019 - animasyon macera - 4.6  - türkçe dublaj
Antartika Postahanesinde çalışan Buzul Tilkisi Swifty’nin en büyük hayali Antarktika’nın yıldızı en hızlı köpek (Husky) kuryesi olmaktır. Swifty bu role layık olduğunu kanıtlayabilmek için kızaklardan birini gizlice yürütür ve gizemli bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola çıkar. Bu sırada, mekanik ayakları üzerinde dolaşan ve tuhaf sadık martı ordusunu yöneten Kötü Balina Otto Von Walrus ile yüz yüze geldiği gizli bir kaleye rastlar. Swifty, kısa bir süre sonra Otto Von Walrus’un, dünyanın en büyük lideri olabilmek için Kuzey Kutbunu delerek tüm Kuzey Kutbu’nu eritecek kadar eski gazı açığa çıkarmaya çalıştığı gizemli korkunç planını keşfeder. Swifty tüm bunlardan sonra birbirinden uyumsuz arkadaşlarının yardımını almak zorunda kalır.
Film izle

Dolittle Filmi izle / yapım: 2020 / Yönetmen : Stephen Gaghan / imdb : 5.5
Aksiyon macera türünde oynadığı filmleri büyük beğeni alan Robert Downey Jr. filmidir.
Namı çok kişi tarafından duyulmuş doktor hayvanlarla da konuşabilmektedir. Karısının ölümünden sonra kendini hayvanları ile beraber evine hap eden doktor kraliçenin hastalanması ile ona tedavi olacak ilacı bulmak için dostları ile beraber gemile okyanusa büyük bir maceraya atılır.
Eski ve  usta aktör Bruce Willis'in merkezinde olduğu Travma Merkezi izle 2019 yapımı aksiyon,gerilim türünde 4.8 imdb puanı almış filmdir.
Yaşanan çatışmada yaralı olarak kurtulan kişi cinayet araştırmalarını çok hızlı çözen polisin koruması altında tutulur.
Özel bir katta tutulan bu ikili uğrayacakları saldırıları berteraf etmek zorunda kalacaklardır.
Hustlers - Dolandırıcı Kraliçeler Filmi izle
Filmdeki bazı erotik sahnelerden dolayı bazı ülkelerde yasaklanan filmi sizin için filmizlesen.net sitesine ekliyoruz.
Filmde striptiz kulübünde çalışan kadınları giriştiği dolandırıcılık hikayesini konu almışlar iyi seyirler dileriz..
yapım yılı - 2019 / imdb - 6.4 / yönetmen - Lorene Scafaria / tür - komedi,suç,dram,gerilim,türkçe dublaj altyazılı