Henri Pick’in Gizemi Filmi izle / imdb - 6.7 / yönetmen - Rémi Bezançon / 2019 / dram,komedi,türkçe dublaj
Bir edebiyat eleştirmeni, küçük bir Breton kasabasındaki reddedilen kitaplar kütüphanesinde şaheser olduğunu düşündüğü bir el yazması roman keşfeder. Bu roman iki yıl önce ölen bir pizza restoranının sahibi Henri Pick tarafından yazılmıştır.

Film izle

Kutup Köpekleri Animasyon izle - 2019 - animasyon macera - 4.6  - türkçe dublaj
Antartika Postahanesinde çalışan Buzul Tilkisi Swifty’nin en büyük hayali Antarktika’nın yıldızı en hızlı köpek (Husky) kuryesi olmaktır. Swifty bu role layık olduğunu kanıtlayabilmek için kızaklardan birini gizlice yürütür ve gizemli bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola çıkar. Bu sırada, mekanik ayakları üzerinde dolaşan ve tuhaf sadık martı ordusunu yöneten Kötü Balina Otto Von Walrus ile yüz yüze geldiği gizli bir kaleye rastlar. Swifty, kısa bir süre sonra Otto Von Walrus’un, dünyanın en büyük lideri olabilmek için Kuzey Kutbunu delerek tüm Kuzey Kutbu’nu eritecek kadar eski gazı açığa çıkarmaya çalıştığı gizemli korkunç planını keşfeder. Swifty tüm bunlardan sonra birbirinden uyumsuz arkadaşlarının yardımını almak zorunda kalır.
Film izle
Hustlers - Dolandırıcı Kraliçeler Filmi izle
Filmdeki bazı erotik sahnelerden dolayı bazı ülkelerde yasaklanan filmi sizin için filmizlesen.net sitesine ekliyoruz.
Filmde striptiz kulübünde çalışan kadınları giriştiği dolandırıcılık hikayesini konu almışlar iyi seyirler dileriz..
yapım yılı - 2019 / imdb - 6.4 / yönetmen - Lorene Scafaria / tür - komedi,suç,dram,gerilim,türkçe dublaj altyazılı
Riccione Güneşinin Altında izle / 2020 / yönetmen - Younuts / imdb - 5.5 / dram / komedi / romantik
Tatil çok uygun ve insanları kendine çeken Riccione yeni tatilcilerini ağırlayacaktır. Bu tatil bölgesine gelen gençler burada tanışır ve aralarında romantik aşklar yaşanacaktır.
FİLMİZLESEN.NET İYİ SEYİRLER DİLER..
Eltilerin Savaşı full izle hd tek parça kaliteli - İki elti bir araya gelince kaçınılmaz olan rekabet ortaya çıkar. Ama bu eltiler işi daha da ileri götürüp adeta bir savaş edasında yürütürler bu işleri.
2020 yapımı yerli komedi türündeki Eltilerin Savaşı izle filminin yönetmenliğini Onur Bilgetay yapmıştır.

Eltilerin Savaşı ( 2020 ) Tek Parça Online Full HD izle

Desperados izle,türkçe dublaj hd - Aşkını bulmaya çalışan bir kadın aşık olduğu adamı bulmuştur ama ona ulaşamıyordur. Bu durma sinirlenen kadın ona e-posta yolu ile mail atar. Adamın yaralı ve hastanede olduğunu öğrenince yanına arkadaşlarını da alarak yanına gider ve e-postayı okumadan yok etmek ister.
Komedi,dram türündeki Desperados filmini türkçe dublaj izleyin.

Recep İvedik 6 full izle,Recep İvedik 6 izle - komedi filmleri izle,yerli film izle - Kahramanımız Recep ve arkadaşı Konya ya Mevlana türbesini görmek için uçak bileti alır Konya yerine Kenya gidince işler karışır.
Filmizlesen.net iyi seyirler diler..