Silhouette Türkçe Dublaj Film Online Full Hd izle / 2019 / korku,dram/ imdb: 6.1 / Mitch McLeod
Çok sevdikleri küçük kızlarının ani ölümü ile sarsılan Jack ve Amanda çifti, yeniden başlamak için gözlerden uzak bir yerde inzivaya çekilirler. Arkalarında bıraktıkları karanlık geçmiş kapılarını çaldığında çift, geçmiş günahları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Film izle
Savaşın Gölgesinde izle Türkçe Dublaj 2019 full hd izle / Savaş,dram,tarih / 7.0 / Alejandro Amenábar
Kendisi ile aynı adı taşıyan romandan sinemaya uyarlanan Savaşın Gölgesinde adlı film, Vanilla Sky, Diğerleri gibi bilinen ünlü filmlerde imzası bulunan yönetmen Alejandro Amenábar'ın son filmi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin kısaca öyküsüne değinecek olursak; 18 Temmuz 1936’yı gösteren takvimler İspanya’nın kaderini belirleyebilirdi. 1929 tarihinde bir isyan hareketine başlayan İspanyol ordusu, İkinci Cumhuriyet sonrasındaki el ile kaybedilmiş toprakları geri alabilmek için savaş ilan etmiştir. Ancak ülkede bulunan derin istikrarsızlık ve mutlak noktalara hâkim olma isteği birbiri ile çakışmaktadır.
Başrollerden birisi olan Miguel de Unamuno, artık yaşlı biridir ancak buna rağmen İspanya’nın en tanınan entelektüel yazarlarından ve akademisyenlerinden birisidir. Cumhuriyet’in ilanının halkı ve toprakları için pekte uygun olmadığını düşünmektedir. Hayal kırıklığına sebebiyet veren ve halkı mağdur eden bir sistem olarak gördüğü için yazdığı kitaplarda halkı galeyana getirmektedir. Yeni bir isyanın başlayabilmesi için elinden geleni yapmaktadır.
Film izle
365 Gün Film izle Full HD Türkçe Dublaj izle / 2020 / 3.8 / dram,türkçe dublaj / 365 Days izle
Kirli işlerden para kazanan yer altı mafyası Massimo satış temsilcisi Laure ile tanışır ve ondan etkilenir. Aşkına karşılık alamayan adam onu kaçırır ve aralarında yeni bir aşk başlayacaktır.
Filmizlesen.net ike 365 gün filmini full hd türkçe dublaj izleyin.
Film izle

Henri Pick’in Gizemi Filmi izle / imdb - 6.7 / yönetmen - Rémi Bezançon / 2019 / dram,komedi,türkçe dublaj
Bir edebiyat eleştirmeni, küçük bir Breton kasabasındaki reddedilen kitaplar kütüphanesinde şaheser olduğunu düşündüğü bir el yazması roman keşfeder. Bu roman iki yıl önce ölen bir pizza restoranının sahibi Henri Pick tarafından yazılmıştır.

Film izle

Sonsuzluk Üzerine Filmi izle / About Endlessness izle / 2019 / dram,türkçe dublaj / imdb - 7.0 / yönetmen - Roy Andersson
Roy Andersson'un Binbir Gece Masalları’nın anlatıcısı Şehrazad’ın öykü anlatımından ilham alarak çektiği filmde, kendilerini sırılsıklam yapan yağmurun altında kızını doğum günü partisine götüren bir babanın, inancını yitirmeye başlayan bir rahibin, aşkı hiç tatmamış bir adamın, bir kafenin dışında özgürce dans eden kızların hikayesini konu ediyor. Yönetmen Sonsuzluk Üzerine filmi ile insanların güzel olduğu kadar acımasız da olan hayatlarına bir yolculuk gerçekleştiriyor.
Film izle
Awarapan Filmi izle / 2007  / Hindistan / Aksiyon,dram,romantik / imdb 7.3 / yönetmen - Mohit Suri
Yaşadığı hayat, zayıf dini inanç ve pisliğe batmış olan adam sevgilisini ve tüm hayallerini kaybeder. Geçmişi ile yüzleştikten sonra telafi fırsatı arayan adam, mafyanın eline düşmüş çaresiz bir kızı kurtararak geçmiş günahlarından arınmayı ve aradığı aşkı yeniden bulmayı hedefleyecektir.
Film izle
Hustlers - Dolandırıcı Kraliçeler Filmi izle
Filmdeki bazı erotik sahnelerden dolayı bazı ülkelerde yasaklanan filmi sizin için filmizlesen.net sitesine ekliyoruz.
Filmde striptiz kulübünde çalışan kadınları giriştiği dolandırıcılık hikayesini konu almışlar iyi seyirler dileriz..
yapım yılı - 2019 / imdb - 6.4 / yönetmen - Lorene Scafaria / tür - komedi,suç,dram,gerilim,türkçe dublaj altyazılı
Riccione Güneşinin Altında izle / 2020 / yönetmen - Younuts / imdb - 5.5 / dram / komedi / romantik
Tatil çok uygun ve insanları kendine çeken Riccione yeni tatilcilerini ağırlayacaktır. Bu tatil bölgesine gelen gençler burada tanışır ve aralarında romantik aşklar yaşanacaktır.
FİLMİZLESEN.NET İYİ SEYİRLER DİLER..