Awarapan Filmi izle / 2007  / Hindistan / Aksiyon,dram,romantik / imdb 7.3 / yönetmen - Mohit Suri
Yaşadığı hayat, zayıf dini inanç ve pisliğe batmış olan adam sevgilisini ve tüm hayallerini kaybeder. Geçmişi ile yüzleştikten sonra telafi fırsatı arayan adam, mafyanın eline düşmüş çaresiz bir kızı kurtararak geçmiş günahlarından arınmayı ve aradığı aşkı yeniden bulmayı hedefleyecektir.
Film izle

Dolittle Filmi izle / yapım: 2020 / Yönetmen : Stephen Gaghan / imdb : 5.5
Aksiyon macera türünde oynadığı filmleri büyük beğeni alan Robert Downey Jr. filmidir.
Namı çok kişi tarafından duyulmuş doktor hayvanlarla da konuşabilmektedir. Karısının ölümünden sonra kendini hayvanları ile beraber evine hap eden doktor kraliçenin hastalanması ile ona tedavi olacak ilacı bulmak için dostları ile beraber gemile okyanusa büyük bir maceraya atılır.
Eski ve  usta aktör Bruce Willis'in merkezinde olduğu Travma Merkezi izle 2019 yapımı aksiyon,gerilim türünde 4.8 imdb puanı almış filmdir.
Yaşanan çatışmada yaralı olarak kurtulan kişi cinayet araştırmalarını çok hızlı çözen polisin koruması altında tutulur.
Özel bir katta tutulan bu ikili uğrayacakları saldırıları berteraf etmek zorunda kalacaklardır.
Jurassic World 2 izle - aksiyon filmleri,bilim kurgu filmleri  - İnsanların ziyaret etmesi için açılmış olan hayvanat bahçesi tarzındaki yerde dinozorlar çoğunluktadır. Daha fazla insan çekmek isteyen yöneticiler dinozor ırklarını birleştirerek yeni bir ırk yaratır. Yeni ırk çok zeki ve akıllı dinozorlardır. Kontrolden çıkan bu hayvanlar insanları yok etmeye başlar onları durdurmak için görevli bir grubun işi epey zor olacaktır.


Yüksek meblağlar harcanarak çekilmiş olan aksiyon, bilim kurgu türündeki Ölümcül Makineler izle  filmizlesen.net sitemize türkçe dublaj izleme seçeneği ile eklenmiştir. Konusuna gelecek olursak ileri dönem yıllarda yaşanan kuraklık nedeni ile insanlar azalmış ve geriye kalanlar kendini korumak için büyük şehirler yaparak içinde yaşamaktadır. Bu şehirler hareket edebilen korunaklı şehirlerdir. Şehri daha güçlü olan güçsüz olanlara üstünlük kurarak onlara yaşam alanı bırakmayacaktır. Bu şekilde bir düzen içerisinde yaşanan macera dolu anları konu alan Ölümcül Makineler türkçe dublaj seçeneği ile sitemize eklenmiştir.


Dwayne Johnson filmlerinden olan

Jumanji 2 izle

gerçek karakterlerin kendisini bir anda oyunun içindeki karakterler dönüşmesini anlatan Jumanji 2 filmini full hd izleyin. İçinde bulundukları kendine özgü güçlere sahip karakterlere bulmacayı çözüp karmaşık oyunda görevlerini bitirmeleri gerekmektedir.Sitemizden Jumanji 2: Yeni Seviye filmini türkçe dublaj izleyin.